Hvem er din psykolog

Her kan du se hvem der er psykolog på de forskellige skoler og institutioner pr. 1. august 2018.

 

Psykolog Skole Institution
Bjørn Mikkelsen

Mønsted Skole
Sparkær Skole
Vestre Skole

Spurvehuset
Mønsted Børnehave
Søløven
Børnehaven Prinsen

Ditte Juul

Houlkærskolen
Møllehøjskolen

Børnehaven Møllehøj
Tapdrup Børnehave

Vibeke Jensen Brattingsborgskolen
Skals Skole
Ulbjerg Skole

Langsø Friskole

Børnehaven Tumlehøj
Naturbørnehaven Høndruphus
Skals Børnehuse
Børnehaven Møllebakken
Engelsborg Børnehave

Langsø Børnehus

Helle Hansen

Overlund Skole
Hammershøj Skole

Nørreåskolen

Børnehuset Videbechs Minde
Overlund Børnecenter
Børnehuset Spangsdal
Børnehuset Hammershøj

Nørreå Børnehus

Rebekka Eckerdal

Egeskovskolen
Egeskovskolen (special)

Mammen Friskole
           

Skovbørnehaven Bjerringbro
Egeskov Børnehave

Mammen Fribørnehave

Dagpleje: Sydøst

Mette Forsberg

Rødkærsbro Skole
Viborg Ungdomsskole HU (SE)

Rødkærsbro Børnehave
           

Niels Eliasen Finderuphøj Skole
Finderuphøj Skole (special)

Børnehaven Søndergård
Børnehuset Rørsangervej
Bulderby

Sisse Trier

Søndre Skole

Børnehaven Teglgården
Trine Meincke

Gudenådalens Friskole
Vejrumbro Fri (skole)
           

Spurvehuset (specialgruppen)
Rørsangervej (specialgruppen)
Unoden
Børnehaven Kokholm
Lyngens Børnehuse

Vejrumbro Fri (børnehus)
Yggdrasil

Tina H. Mortensen

Bøgeskovskolen
Rosenvænget skole (junior A, indskoling og autisme)

Bøgeskovens Børnehus
Børnehaven Pilekvisten

Nørrehus (specialbørnehave)

Charlotte Boel Nordre Skole
Nordre Skole (Almind - special)
Børnehuset Tommeliden
           
Konny Philipsen

Nørrehus (specialbørnehave)

Bodil Jørgensen

Møldrup Skole
Viborg Ungdomsskole 10. klasse
Vestervang Skole (A-klasserne - special)

Møldrup Børnehus

Dagpleje: Nord

Mette P. Jørgensen

Frederiks Skole

Friskolen Hald Ege

Børnehaven Trekløveren
Egeskovens Børnehus
Hald Ege Børnehus

Dagpleje: Vest og Sydvest

Tine Santos-Hansen

Hald Ege Skole
Rosenvænget Skole (junior B og ungdomsafdelingen)

Dalens Daginstitutioner 
Katholt (Autisme)

Yrsa Bartelt Stoholm Skole
Vestfjendsskolen
Nordre Skole (special - indskoling)
Stoholm Børnehave
Rådhushaven, Stoholm
Åkanden, Vridsted
Myretuen Kjeldbjerg
Dagmar Feddern Donbæk

Ørum Skole
Sødalskolen (afdeling Rødding/Løvel)

Friskolen i Viborg

Ørum Børnehus
Sødal Børnehus (afdeling Rødding/Løvel)

Møgelkær
Naturbørnehaven Solstrålen 

Kristine Lynggaard Sønderup

Vestervang Skole

Langsø Friskole

Digterparkens Børnehus
Børnehaven Lupinmarken
Vestbyens Børnehus

Langsø Børnehus
Naturbørnehaven Solstrålen

Ditte Boj Jørgensen

Karup Skole
Nordre Skole (special - mellemtrin/overbygning)

Tange Kristne Friskole

Solstrålen, Karup
Børnehuset Kølvrå
Dalens Daginstitutioner

Vores Børnehave (Sahl)
Tangelopperne

Gry Andersen Teichert

Løgstrup Skole

Bjerregrav Friskole
Viborg Privat Realskole

Løgstrup Børnehus

Løvspring
Tumlelunden
Bjerregrav Fribørnehave
Knuden

Sidst opdateret: 01.08.2018